Home LAJME Paraqitja e shkurtër e “Fast & Furious 7” (Video)

Paraqitja e shkurtër e “Fast & Furious 7” (Video)

7
0
SHARE

Në YouTube është lansuar paraqitja e shkurtër e vazhdimit të shtatë të hit filmit “Fast & Furious” (që kësaj radhe quhet thjeshtë “Furious 7”).

Protagonistët e filmit tashmë janë të njohur, Vin Diesel, Paul Walker (në paraqitjen e tij të fundit pasi humbi tragjikisht jetën) dhe Dwayne ‘The Rock’ Johnson.

Aty luajnë edhe i forti Jason Statham, veterani Kurt Russell dhe disa fytyra të pranishme në vazhdimet e kaluara, si Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris ‘Ludacris’ Bridges e Lucas Black.

Premiera e “Furious 7” është caktuar në prill të vitit të ardhshëm./luginapress/

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=Skpu5HaVkOc” width=”560″ height=”315″]