Home Aktuale Pajaziti panelist në Konferencën Shkencore “ Liria e lëvizjes në Kosovë”

Pajaziti panelist në Konferencën Shkencore “ Liria e lëvizjes në Kosovë”

307
0
SHARE

Lëvizja Evropiane për Integrime Ndërshqiptare, me seli në Prishtinë, ka organizuar konferencën shkencore me temën: “LIRIA E LËVIZJES NË KOSOVË – SFIDAT DHE KUFIZIMET E BRENDSHME DHE RAJONALE”

Konferenca është zhvilluar sot në Prishtinë duke filluar nga ora 10:00.

I pranishëm në këtë konferencë ishte edhe Arbër Pajaziti shef i kabinetit të kryetarit të Bujanocit i cili në rrjetin e tij i socail në facebook ka shkruar se është i nderuar që ka qenë panelist i kësaj konference.

“ Isha i nderuar të jem panelist dhe të diskutoj për kufizimet e lëvizjes së banorëve të Luginës së Preshevës” ka thënë Pajaziti./Lugina Press/