Home Aktuale Opozita përsëri në shesh

Opozita përsëri në shesh

112
0
SHARE

Nëse kryeministri Isa Mustafa nuk e shkarkon sot ministrin Aleksandër Jabllanoviq dhe nuk e kthen në Kuvend ligjin për ‘Trepçën’, të gjitha partitë opozitare do të dalin përsëri të martën në shesh.

Në anën tjetër, kreu i Qeverisë së Kosovës, Isa Mustafa i ka akuzuar partitë opozitare për dyfytyrësi, shkruan “Zëri”. Por, akuzat e Mustafës për dyfytyrësi duket se e kanë nervozuar shumë Visar Ymerin e Vetëvendosjes, i cili shefin e Qeverisë nuk heziton ta quajnë gënjeshtar e hipokrit. /Zëri/