Home LAJME Nxënësja qanë pasi largohet nga Testi i Maturës (Video)

Nxënësja qanë pasi largohet nga Testi i Maturës (Video)

148
0
SHARE

Një nxënëse në një shkollë të Gjilanit është larguar nga testi i maturës pasi është zënë duke kopjuar.

Kur administruesit e kanë larguar atë nga klasa, ajo është ulur në gjunjë në derë të klasës dhe ia ka plasur vajit.

Administruesit nuk kanë ndërmarrë masa për ta qetësuar nxënësen, por janë mjaftuar duke e shikuar atë.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=zaY9F5NBOa4″ width=”560″ height=”315″]