Home MAGAZINA NRG Band publikon “As 5 pare” (Video)

NRG Band publikon “As 5 pare” (Video)

134
0
SHARE

Bendi pejan NGR Band ka publikuar këngën më të re me titull “As pesë pare”.
Pas bahskëpunimit me Klepton i cili pati pasur sukses, pop Bandi kosovar pati paralajmëruar shumë risi gjatë sezonit veror. Dhe kështu, kënga ka ardhur bashkë me videoklip, i cili shihet të jetë realizuar në sheshin “Zahir Pajaziti” të kryeqytetit.
Kënga brenda ka tinguj mjaft ritmik, çka pritet të jetë këtë verë./