Home Aktuale NISMA përforcohet me të rinjë

NISMA përforcohet me të rinjë

174
0
SHARE

Në vazhdën e anëtarësimeve të përditshme që po bëhen në NISMA për Kosovën, Kryetari i kryesisë Fatmir Limaj dhe anëtarët e kryesisë Bilall Sherifi dhe Fitim Selimi priten disa të rinj, të cilët nga tash edhe ju bashkangjitën këtij subjekti.
Më poshtë gjeni foto nga ky takim.

 

LEAVE A REPLY