Home Aktuale Nis marshi në përkrahje të rektorit Zejnullahu (Foto)

Nis marshi në përkrahje të rektorit Zejnullahu (Foto)

79
0
SHARE

Moti i keq që po mbretëron në vend nuk i ndaloj një grup të studentëve dhe pjesëtarëve të shoqërisë civile në vend të mblidhen para Teatrit Kombëtar për të marshuar drejt rektoratit të UP-së, në përkrahje të rektorit Ramadan Zejnullahu.

Ndaj këtij të fundit, po kërkohet dorëheqje tash e disa javë nga Organizatat e dala nga lufta./Indeksonline/

marshi1

marshi3marshi4