Home LAJME Nesër protestojnë shqiptarët dhe maqedonasit, rrezikojnë të takohen në të njëjtin vend

Nesër protestojnë shqiptarët dhe maqedonasit, rrezikojnë të takohen në të njëjtin vend

162
0
SHARE

Nesër pritet të protestojnë në Maqedoni edhe shqiptarët edhe maqedonasit. Raportohet se të dyja palët, rrëzikojnë të takohen në të njëjtin vend.

Ndërkaq që sot, në kufi, policia maqedonase ka filluar të ndalojë kosovarët që shkojnë atje, janë lëshuar të kalojnë vetëm biznesmenët ose ata që kanë deklaruar se po shkojnë për të blerë ndonjë gjë.

LEAVE A REPLY