Home LAJME Në Preshevë e Bujanoc konfiskohen 35 poker aparate

Në Preshevë e Bujanoc konfiskohen 35 poker aparate

118
0
SHARE

Policia e Vranjës në një njoftim për medie sot ka njoftuar se në vazhdimësinë e aksionit për kontrollime nëpër kazino në Preshevë, ka kryer kontrollime në tre objekte ku janë konfiskuar 19 poker aparate dhe shumë aprate tjera teknike.

Gjithashtu në Bujanoc janë kontrolluar tri objekte ku janë konfiskuar 16 poker aparate.

Qëllimi i aksioneve ka qenë fiskalizimi i poker aparateve dhe se policia në punën e mëtutjeshme do të ndërrmarë të gjitha masat e caktuara me ligj. /LuginaPress/