Home LAJME Në Përlepnicë, vdes ushtari i FSK-së

Në Përlepnicë, vdes ushtari i FSK-së

207
0
SHARE

Enver Azemi  38 vjeç, ushtar i Forcave të Sigurisë së Kosovës, ka vdekur sot në fshatin Përlepnicë të Komunës së Gjilanit. Indeksonline ka mësuar se Enver.A pasi ka luajtur futboll ka pasur një problem dhe ka ndërruar jetë. Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar qendra emergjente 112 e Policisë së Kosovës.

“Është e vërtet një vdekje e natyrshme, ka qenë një lojë futbolli fshati Përlepnicë të Komunës së Gjilanit dhe gjatë pushimit të lojës ka ndodhur një vdekje. Arsyet e vdekjes ende nuk dihen sakt, mirëpo Qendra Emergjente në Gjilan na e ka konfirmuar se ka ndodhur një vdekje”./Lugina Press/