Home Aktuale Naser Asani fillon detyrën e drejtorit të Barnatorës së Qytetit në Bujanoc

Naser Asani fillon detyrën e drejtorit të Barnatorës së Qytetit në Bujanoc

381
0
SHARE

Naser Asani nga dita e sotme ka filluar të  ushtrojë detyrën e drejtorit të Barnatorës së Qytetit.

Me këtë rast në profilin e trij në facebook Asani është shprehur se kjo detyrë  nuk është aspak e lehtë për mua por besoj dhe jam i sigurt që me të gjitha përpjekjet e mia do të kryej me nder dhe përgjegjësi.

Në  vazhdim mund të lexoni postimin e tij të plotë:

 

Të nderuar qytetarë…

Prej sot do ta ushtrojë detyrën e drejtorit të Barnatorës së Qytetit, detyr kjo aspak e lehtë për mua por besoj dhe jam i sigurt që me të gjitha përpjekjet e mia do të kryej me nder dhe përgjegjësi këtë obligim të cilin po e marr në të mirën e çdo qytetari të komunës së Bujanocit.

Faleminderit dhe mirënjohës pa fund Partisë Demokratike e cila më dha besimin që unë të jem në këtë pozit të cilën uroj dhe shpresoj ta kryej me sukses.

Mirënjohës tërë jetën gjithë atyre që më përkrahën!