Home Aktuale Nagip Arifi: Ëndrra e shqiptarëve u bë realitet!

Nagip Arifi: Ëndrra e shqiptarëve u bë realitet!

147
0
SHARE

Kryetari i Bujanocit Nagip Arifi i cili po zhvillon takime të rëndësishme në SHBA nuk ka lënë pa përshëndetur dhe uruar fitoren e Kombëtares së Shqipërisë.
Në profilin e tij në facebook thot se me fitoren e kombëtares së shqipërisë filloi një kapitull i ri për shqiptarët.
“Urime për gjithë Kuqezinjtë, tani filloi kapitull i ri për Shqiptarët, gjithashtu shumë suksese për Berat Gjimshitin ambasadorin më të mirë nga Lugina” shkruan në profilin e tij në facebook.

Ng