Home Aktuale Myftiu i BIPBM-së Nexhmedin Saqipi takoi kryetarin e Bujanocit Shaip Kamberi

Myftiu i BIPBM-së Nexhmedin Saqipi takoi kryetarin e Bujanocit Shaip Kamberi

194
0
SHARE

Kryetari i komunës së Bujanocit Shaip Kamberi ka pritur sot në takim myftiun e BIPBM-së Nexhemdin Saqipin.

Të takimin në mes Kamberit dhe Saqipit u bisedua  për nevojën e bashkëpunimt institucional në mes Bashkësisë  Islame të  Luginës dhe Komunës së Bujanocit ka shkruar në profilin e tij në facebook Nexhemedin Saqipi.