Home Aktuale Mot me diell, deri në 30 gradë Celsius

Mot me diell, deri në 30 gradë Celsius

132
0
SHARE

 Moti  sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla mesatare. Do të fryjë erë e lehtë me drejtim të ndryshuar. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga shtatë deri në 14, ndërsa ajo ditore nga 25 deri në 30 gradë Celsius.

Të mërkurën do të mbajë mot kryesisht me diell dhe më i ngrohtë me temperatura ditore në interval nga 25 deri në 30 gradë celsius.
Të enjten moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe  me shi .