Home MAGAZINA Moderatorja Naile Dema përshëndet shikuesit para se të shkoj të lind fëmijë

Moderatorja Naile Dema përshëndet shikuesit para se të shkoj të lind fëmijë

262
0
SHARE

Moderatorja e “Klan Kosova” Naile Dema ka bërë një paraqitje interesante gjatë edicionit të fundit të lajmeve në këtë medium. Në fund të lajmeve, ajo përshëndeti shikuesit para se të shkoj të lind fëmijë.

“Dhe, të nderuar shikues për para se të ndahemi, unë ju njoftoj se kjo është paraqitja ime e fundit nga kjo studio. Meqenëse kam emocione se “Klani” po rritet, është koha që të pres edhe unë një bebe të vogël. Mirupafshim pas disa muajsh në studio e reja të “Klanit””, ka thënë ajo duke falënderuar gjithashtu edhe stafin për përkrahjen që ia kanë dhënë!