Home Aktuale Ministri Zharku priti në një takim deputetin Fatmir Hasani dhe kryetarin e...

Ministri Zharku priti në një takim deputetin Fatmir Hasani dhe kryetarin e komunës së Bujanocit Shaip Kamberi

200
0
SHARE

Ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku  priti sot në një takim z. Fatmir Hasanin, deputet shqiptar në kuvendin e Serbisë dhe kryetarin e komunës së Bujanocit z. Shaip Kamberin.

 

Gjatë këtij takimi u bisedua për mundësinë e realizimit të projekteve që lidhin fshatrat e brezave kufitare në mënyrë që të lidhen banorët në të dy anët e kufirit.

13631504_10153575593026300_915210914672650425_n