Home Aktuale Ministri i punëve të brendshme Stafanoviq sot viziton Preshevën

Ministri i punëve të brendshme Stafanoviq sot viziton Preshevën

142
0
SHARE

Ministri i punëve të brendshme të Serbisë dr Nebojsha Stafanoviq do të vizitojë Preshevën. Ai me këtë rast në mënyrë solemne do të inaguroj hapsirat e reja të Stacionit policor në Preshevë.

Me këtë rast, ministrit Stefanoviq dhe drejtorit të policisë serbe Milorad Veljoviq, kryeshefi i policisë në Vranjë Slagjan Veselinoviq do ti dhuroj mirënjohje për kontributin edhe dhënë për adoptimin e objektit të stacionit policor në Preshevë. /Lugina Press/