Home LAJME “Më lejoni të kaloj në Real Madrid”

“Më lejoni të kaloj në Real Madrid”

119
0
SHARE

Ylli brazilian, Lucas Silva edhe publikisht e ka kërkuar kalimin te Real Madridi. Silva ka thënë se ëndrra e tij është të luaj te Reali dhe se shpreson se skuadra e tij do ta lejoj këtë gjë.

“Do të ishte një ëndërr të luaj me Realin. Kur kam dëgjuar interesimin e tyre, kam qenë shumë i lumtur dhe paramendojeni sikur unë të luaj atje. Shpresoj që skuadra ime mos të pengoj kalimin tim. Unë do të përëqndrohem përsëri te Cruzeiro, por kur oferta të jetë në tavolinë dua që skuadra mos të pengoj këtë transfer” ka thënë Lucas Silva