Home Aktuale Maloku: Isë dhe Ramush, mos më bani me lëshu Kosoven

Maloku: Isë dhe Ramush, mos më bani me lëshu Kosoven

59
0
SHARE

Kandidati i LDK-së për deputet, Valon Maloku përmes një postimi në Facebook ka kërkuar nga liderët e LDK-së dhe AAK-së, që të mos e detyrojnë ta lëshojë Kosovën.

Ja çfarë ka shkruar Maloku në Facebook:

Isa Ramush mos më bani me e lëshu Kosoven e mos me e kthy kryet kurre prapa.
Ju lutem!