Home Aktuale LORIK JAKUPI – KUSHO 95, PUBLIKOI PREMIERËN E KËNGËS S.F.I.D.N(video)

LORIK JAKUPI – KUSHO 95, PUBLIKOI PREMIERËN E KËNGËS S.F.I.D.N(video)

412
0
SHARE

U publikua kënga më e re e reperit me shtetësi Zvicërane dhe me prejardhje nga Tërnoci i Bujanocit Lorik Jakupi, me emrin artistik Kusho 95.

Kënga është realizuar në gjuhën gjermane në bashkëpunim me producent zviceran dhe Italian. Pas një pune një vjeçare me producent të huaj zvicëran dhe italian, arriti ta publikoi këngën e re S.F.I.D.N.

Sipas Reperit Lorik Jakupi i ka te gatshme edhe disa këngë  tjera, por këngën e parë që dëshira e tij ishte xhirimet e klipit të pare të jenë ne vendëlindjen e tij.

Reperi Kusho 95 falëmnderoj të gjithë pjesëmarrësit në klip, ku është falendeues për ndihmën e dhënë.

Kënga u realizua nga Ekipi profesional si

Mix/Master . ROBReal

Beat – Samogotheat

Realizimi – Produksioni i Filmit Evolution

Kameraman Isa Ismaili

Organizator Blerim Hasani-Aktor