Home LAJME Lavdrim Muhaxheri është gjallë, familja thotë se sot kanë biseduar me të

Lavdrim Muhaxheri është gjallë, familja thotë se sot kanë biseduar me të

152
0
SHARE

 Siç raporton RTK, familjarit e Lavdim Muhaxherit, kanë thënë se ai është gjallë dhe shëndosh e mirë.

Pasi kishte falur namazin e drekës, babai i tij kishte thënë për RTK-në se “Kontakti i fundit me Lavdrimin ka qenë në ora 8 në mëngjes”.

Arsyeja pse nuk duan familjarët e tij të flasin për aktivitetin e tij, thuhet se po bëhet për shkak se mendojnë se kjo do tu shkaktonte atyre problem të madh.

Mediat botërore, mbrëmë kishin raportuar se është vrarë Abu Abdullah Kosova, që është pseudonimi i Lavdrim Muhaxherit.