Home RISI & KURIOZITETE Kur tregohesh trim me njeriun e gabuar kjo te ndodhe..!! (VIDEO)

Kur tregohesh trim me njeriun e gabuar kjo te ndodhe..!! (VIDEO)

212
0
SHARE

Nganjeherë edhe kur tregohesh trim më shumë se sa je mund të përfundosh edhe në këtë mënyrë, citon TetovaSot.

Një shofer i një makine i tërbuar dhe i nervozuar me një shofer tjetër, duke vozitur në rrugë ndal makinën e tij dhe del në mes të rrugës duke shkuar në drejtim të shoferit tjetër por nuk ishte ajo që ai priti, pasi merr ca grushta dhe bie në tokë i pafuqishëm.//luginapress//