Home Aktuale Kryetari Kamberi u takua me zv/shefin e misionit të OSBE-së...

Kryetari Kamberi u takua me zv/shefin e misionit të OSBE-së Serbi, Joseph Mellot

8
0
SHARE

 Në zyret e OSBE-së në Bujanoc, kryetari i komunës, Shaip Kamberi, ka takuar zëvendës-shefin e OSBE-së në Serbi, Joseph Mellot.

Kamberi me njeriun e dytë të OSBE-së në Serbi, bisedoi  për  problemet dhe sfidat me të cilat ballafaqohet Lugina e Preshevës./Lugina Press/