Home Aktuale Kryetari Kamberi luan futboll me mërgimtarët dhe vendasit(foto)

Kryetari Kamberi luan futboll me mërgimtarët dhe vendasit(foto)

46
0
SHARE

Gjatë ditës së sotme në shenjë mikëpritjeje dhe në kuadër të ditëve të diasporës Klubi Futbollistik “Tërnoci” ka organizuar ndeshje futbollistike që u zhvillua në mes KF”Tërnoci” dhe Mërgimtarëve.

E në ekipën e futbollistëve  mërgimtarë   luajti edhe kryetari i komunës së Bujanocit Shaip Kamberi,
Ndryshe Kamberi është tifoz i ekipit Real Madrid.