Home Aktuale Kryetari i KK të Bujanocit Adnan Salihu uron 28 Nëntorin

Kryetari i KK të Bujanocit Adnan Salihu uron 28 Nëntorin

11
0
SHARE

Festa e 28 Nëntorit është dita që bashkon zemrat e gjithë shqiptarëve kudo që janë rethë flamurit kuq e zi dhe shqiponjes dykrenare.Është ditë që na bënë të ndihemi krenar dhe na kujton për sakrificat ndër shekuj për liri dhe pavarsi.Të nderuar bashkëkombas edhe në momentet kur festojmë mos ti harrojmë gjith ata që u flijuan për lirinë tonë,por ti nderojmë dhe të punojmë për të ardhmen tonë që çdo shqiptar të ndihet i lumtur dhe krenar.URIME!