Home Aktuale Kryetari i Bujanocit, Shaip Kamberi ka marrë pjesë në Odën Ekonomike...

Kryetari i Bujanocit, Shaip Kamberi ka marrë pjesë në Odën Ekonomike në Slloveni

77
0
SHARE

Kryetari i komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi së bashku me  Llulzim Rashitin nga Union i Bizneseve në Bujanoc  dhe me përfaqësues të bizneseve nga Lugina  po qëndrojnë në Odën Ekonomike të Sllovenisë në Lubjanë.

 

Kamberi  këtë  e ka bërë të ditur në një postim në facebook

“Në Odën ekonomike të Sllovenisë në Lubjanë, në konferencë për mundësitë e investimeve sllovene në Bujanoc bashkë me Lulzim Rashitin nga Unioni Bizneseve Bujanoc dhe pronarin e Bici Compani, Gafurr Bici dhe Bujar Mustafën nga Fluidi Group”, ka shkruar  Kamberi.