Home Aktuale Kryetari Arifi ka pritur deputeten e Kuvendit të Republikës së Kosovës...

Kryetari Arifi ka pritur deputeten e Kuvendit të Republikës së Kosovës Vjosa Osmani

233
0
SHARE

Kryetari i komunës së Bujanocit Nagip Arifi ka pritur sot në kabinetin e tij deputeten e Kuvendit të Republikës së Kosovës Vjosa Osmani.

Deputetja e Kuvendit të Republikës së Kosovës Vjosa Osmani u takua sot me kryetarin e Komunës së Bujanocit Nagip Arifi.
Në këtë takim u bisedua për problemet dhe të drejtat e shqiptarëve të Luginës së Preshevës dhe hapat e përbashkëta që duhet të ndërmirren për t’i avansuar të drejtat e shqiptarëve të Luginës.