Home LAJME Krasniqi me IPhone 5 fotografon të pranishmit në tubim

Krasniqi me IPhone 5 fotografon të pranishmit në tubim

97
0
SHARE

Kryetari i Këshillit Kombëtar i NISMA për Kosovën, Jakup Krasniqi ka shfrytëzuar rastin që të bëjë një foto nga telefoni i tij në një tubim parazgjedhor në qytetin e Therandës.

Ndonëse kolegu i tij, kryetari i Nismës, Fatmir Limaj ishte duke mbajtur fjalim dhe përshëndeste publikun, por edhe kandidatët për deputet të kësaj partie, Krasniqi në anën tjetër bënte foto dhe nuk e kishte vëmendjen tek fjalimi i Limajt, transmeton kp.

Nuk e dimë se a është fascinuar nga prania e madhe e qytetarëve apo këtë foto e ka bërë për ta postuar më vonë në rrjetin social facebook. /Telegrafi/luginapress