Home Aktuale Klarinetisti Saqipi: S’ka ma kënaqësi kur veprat flasin për ty

Klarinetisti Saqipi: S’ka ma kënaqësi kur veprat flasin për ty

63
0
SHARE

Klarinetisti nga Tërnoci i Bujanocit tashmë ka mbushur 29 vite në fushën e klarinetit.Me këtë rast ai ka postuar në facebook të arrituar e tij gjatë këtyre vitve.Ne vazbdim ju sjellim postimin e plotë:

 

Sot 29 vite me Klarinetin.

Gjatë këtyre viteve me muzikë deri më tani kam përfunduar gjithësejtë 8-të albume instrumentale.
Kam bashkëpunuar me gjithë Estradën Shqipëtare në albumet e tyre të shumta!
Si gjithmon punën time e kam kryer me sinqeritetin ma të mirë të mundshëm.
Së pari falënderoj Zotin për sukseset pozitive deri më tash,gjithashtu falenderoj edhe kolegët që kemi bashkëpunuar së bashku.

S’ka ma kënaqësi kur veprat flasin për ty.

Përshendetje të gjithëve dhe respekt nga Ridvan Saqipi.🎷