Home Aktuale Këto janë fotot e para të Ibrahim Tatlises pas operacionit (Foto)

Këto janë fotot e para të Ibrahim Tatlises pas operacionit (Foto)

236
0
SHARE

Ibrahim Tatlıses po vazhdon tretmanin në Miami të SHBA’ve pas operacionit në tru.

Ditë më parë u tha se 63 vjeçari ishte operuar me sukses, dhe tani kanë ardhur fotot e para.

Ato janë publikuar nga vetë këngëtari turk nëpërmjet Instagram, duke treguar se është vizituar nga të afërm dhe djali i tij, befasi e cila duket ta ketë gëzuar shumë atë.