Home Aktuale Këngëtari Ridvan Saqipi vjen me albumin e ri “ Vallja Shotës ...

Këngëtari Ridvan Saqipi vjen me albumin e ri “ Vallja Shotës ”

50
0
SHARE

Këngëtari dhe klarinetisti i mirënjohur Ridvan Saqipi ka ardhur me një album të ri i cili përbëhet prej  15 këngëve.

“ Vallja Shotës  ” titullohet albumi më i ri i këngëtarit Ridvan Saqipi i cili përbëhet prej 15 këngëve të dasmave.
Ridvan Saqipi tashmë ka lansuar albumin e ri që e kishte premtuar kohë më parë për fansat e tij.

Albumi i tij quhet “Vallja shotës ” dhe në vete sjell 15 këngë të ndryshme.

Ridvan Saqipi vjenë nga Lugina e Preshevës pikërisht nga Tërnoci i Madh komuna e Bujanocit.