Home Aktuale Këngëtari preshevar Skënder Halimi vjen me videoklip të ri (video)

Këngëtari preshevar Skënder Halimi vjen me videoklip të ri (video)

482
0
SHARE

Këngëtari i njohur Preshevar Skënder Halimi i njohur si “Skenda” tashmë ka ardhur me një këngë të re.
Ai tashmë ka lansuar një videoklip, ku kënga titullohet “ do të kthehem ”, këngë kjo që u mirëprit nga publiku.
Kjo është vetëm njëra nga shum këngët e tij.
Skender Halmi ka një gamë të gjërë në fushën e artit dhe kulturës në Luginë të Preshevës.
Së fundmi ai është njëri nga themelusit e Shoqërisë Kulturore Artistike “Presheva ”. e që mbanë pozitën si drejtor artistik në këtë shoqëri./Lugina Press/