Home Aktuale KB” Tërnoci”, nderon Arif Osmanin për kontributin e tij

KB” Tërnoci”, nderon Arif Osmanin për kontributin e tij

222
0
SHARE

Gjatë ditës së sotme , Klubi i Bokist ” Tërnoci” nga Tërnoci i ka ndarë mirënjohje Arif Osmanit për kontributin e tij.
Mirënjohjen Arif Osmanit nga Tërnoci i cili jeton dhe vepron në Zvizcër ia dorëzoi trajneri i Klubit të Boksit ” Tërnoci” , Ridvan Imeri në shenjë mirënjohjeje për kontributin e dhënë, me rastin e Turneut Ndër Regjional të Boksit “Tërnoci 2015”./Lugina Press/