Home MAGAZINA Jona nga Shqipëria vjen me zhandrit ‘house’ në estraden tonë

Jona nga Shqipëria vjen me zhandrit ‘house’ në estraden tonë

140
0
SHARE

Jona Këngëtare shqiptare  e re cila vjen nga Shqipëria nga qyteti Mirdites ka publikuar këngën e re të saj bashkpunim me Chipsin.

Videoklipin është punuar në Prishtinë kurse të njejtin vend dhe kënga  nga reperi Chipsi ‘imagine production’

teksa kënga e zhanrit ‘house’ në një interpretim tekst me vokal interesant nga Jona dhe Chipsi.Ata pohojn se kjo këngë është punuar mes zhandrit house dhe nuk ngel edhe interepretimi i Reperit Chipsi Rap keshtu është perfunduar me sukses nje remix i plot.

Jona në këtë videoklip shfaqet shumë seksi, me skena mbresëlënëse artistike.

Ju mund të humbeni disa minuta dhe te shikoni këtë video klip Sexy.

Për më shumë, shikoni videon: