Home LAJME Ja emrat e xhihadistëve të arrestuar sot nga Policia e Kosovës (Dokument)

Ja emrat e xhihadistëve të arrestuar sot nga Policia e Kosovës (Dokument)

42
0
SHARE

Indeksonline ka siguruar edhe emrat e xhihadistëve nga Kosova të cilët kanë qenë pjesë e luftës së Sirisë dhe Irakut.

Shumica e të arrestuarve janë të moshës së re. Personi më i moshuar është i vitit 1961 nga Peja ndërsa më i riu është 1994 nga Gjilani.

Ja emrat:

emrat 2(1) emrat 1