Home LAJME Ja çfarë po ndodh në Mitrovicë, pak çaste para se të fillojë...

Ja çfarë po ndodh në Mitrovicë, pak çaste para se të fillojë ndeshja (FOTO)

143
0
SHARE

Rrjetet sociale janë mbushur me foto të tifozëve kosovarë nga Mitrovica dhe stadiumi i këtij qyteti, ku në ora 15:00 pritet të fillojë ndeshja e përfaqësues tonë me kombëtaren e Haitit. Ne po sjellim disa prej fotove më interesante, kurse ju lexues mund të dërgoni në faqen tonë në Facebook edhe foto tjera nga kjo ndeshje e rëndësishme për historinë e sportit kosovar.

1 10 2 3 4 5 9 8 7 6

LEAVE A REPLY