Home Aktuale Isufi humb përballjen me Ronert

Isufi humb përballjen me Ronert

270
0
SHARE

Magdeburg, Gjermani, 1 mars 2014 – Shefat Isufi ka humbur përballjen me boksierin gjerman Dennis Ronert. Të tre gjyqëtarët fitoren ia atribuan boksierit gjerman me vlerësim, 96-93, 97-93 dhe 98-92.

Më shumë rreth kësaj përballje dhe duelit për kampion bote ndërmjet Robert Stieglitz dhe Arthur Abraham do t`ju sjellim nesër.

LEAVE A REPLY