Home Aktuale Ish kryetari i OVL-së Edmond Isufi rradhitet në PD

Ish kryetari i OVL-së Edmond Isufi rradhitet në PD

159
0
SHARE

  Partia Demokratike gjatë ditës së sotme, në tre vjetorin e themelimit të saj  është pasuruar  me anëtarë të rinjë.

   Njëri nga anëtarët e rinjë që iu bashkua sot Partisë Demokratike  është Edmond Isufi,  ish krytar i Organizatës së Veteranëve të Luftës(OVL) në Bujanoc.

Isufi më këtë rast ka  thënë se programi i PD-së dhe sukseset e këtij subjekti,  janë ato që më kanë nxitur të futem në radhët e Partisë Demokratike./Lugina Press/

edmond

LEAVE A REPLY