Home LAJME Humor me Sanchezin, po e nxjerr Arsenalin prej “lloqi” (FOTO)

Humor me Sanchezin, po e nxjerr Arsenalin prej “lloqi” (FOTO)

129
0
SHARE

Alexis Sanchez është shëndrruar në heroin e Arsenalit. Ylli kilian po e nxjerrë Arsenalin nga “lloqi” në shumicën e ndeshjeve. Reagimi i mediave dhe rrjeteve sociale është humoresk.

Sanchez paraqitet në versione të ndryshme duke ndihmuar skuadrën e tij ku rëndësia e tij matet sa krejt skuadra e Arsenalit.

1

2 3