Home Aktuale Hidhet koktel molotovi në shtëpinë e policit shqiptar në Bujanoc

Hidhet koktel molotovi në shtëpinë e policit shqiptar në Bujanoc

145
0
SHARE

Ditën e enjte, të datës 11 shtator, në mbrëmje rreth 22 në Bujanoc, në rrugën Branko Radiçeviq pn, një person ende i panjohur ka hedhur “koktel molotovi” në oborrin e shtëpisë së policit Afrim Zahiri (1974).

Ky sulm ka shkaktuar një zjarr të vogël, dhe për fat të mirë të lënduar nuk ka pasë. Policia kishte arritur në vendin e ngjares dhe hetimet po vazhdojnë. /LuginaPress.com/