Home Aktuale Hapen tregjet në Bujanoc

Hapen tregjet në Bujanoc

253
0
SHARE

Shtabi Komunal  për Situata të Jashtëzakonshme i komunës së Bujanocit ka marrë vendim për hapjen e tregjeve.

 

Në seancen e sotme shtabi komunal  për situata të Jashtëzakonshme i komunës së Bujanocit ka zbutur disa masa.

Me këtë rast është hapur tregu i gjelbërt dhe ai i kafshëve që do të funksionjnë vetëm brenda hapësirave të tregut e asesi në rrugë dhe trotuare.