Home LAJME Gjendet i gjallë punëtori i KEK-ut që dyshohej se ishte i vdekur

Gjendet i gjallë punëtori i KEK-ut që dyshohej se ishte i vdekur

62
0
SHARE

Njëri nga punëtorët e konsideruar si të vdekur është nxjerr i gjallë nga rrënojat.

 Gazetari i “Kohës Ditore”, Visar Prebreza, ka njoftuar se punëtori i kompanisë kontraktuese “Bubeari” i është përgjigjur thirrjeve telefonike të kolegëve të tij.

“Ai vetëm e ka hapur telefonin dhe janë dëgjuar disa zhurma. Ai nuk ka folur”, ka njoftuar gazetari.