Home Aktuale Gazetari nga Lugina ofron dy shtëpi për familje nga Shqipëria

Gazetari nga Lugina ofron dy shtëpi për familje nga Shqipëria

79
0
SHARE

Gazetari nga Bujanoci  Valon Gashi së bashku me vëllezërit e tij t’i hap dyert për dy shtëpitë e tyre në Bujanoc për dy familje të prekura nga tërmeti i cili ndodhi në Durrës dhe Thuman.

Gashi këtë e ka konfirmuar në profilin e tij në facebook.

Ndryshe Valon Gashi është gazetar në  televizionin  gjigand në Shqipëri TOP CHANEL.

Më posht ju sjellim postimin e tih të plotë:

 

Bashkarisht me vëllezërit e mi kemi vendosur që dy shtëpinë tona në Bujanoc (Lugine e Preshevës) t’i hapim dyert për dy familje nga 6-7 anëtar që janë prekur nga fatkeqësia natyrore në Durrës dhe Thuman e që kanë nevoj për strehim.

Ju lutem të më shkruani ose të më merrni në numrin e cel: 0688088845