Home Aktuale (FOTO+VIDEO) 11 të vdekur dhe 25 të plagosur në aeroportin e Brukselit

(FOTO+VIDEO) 11 të vdekur dhe 25 të plagosur në aeroportin e Brukselit

118
0
SHARE

isa persona kanë mbetur të plagosut nga dy shpërthime të ndodhura në aeroportin e Brukselit mëngjesin e sotëm.

Mediat belge e franceze thonë se ka 11 të vdekur dhe 25 të plagosur deri tani. Autoritetet po hetojnë nëse ngjarja është shpërthim terrorist apo jo.

[youtube url=”  https://www.youtube.com/watch?v=dzI111n0-D8   ” width=”560″ height=”315″]

Screenshot_6-27 Screenshot_7-22 Screenshot_10-12 Screenshot_13-11