Home RISI & KURIOZITETE Kanë vjedhur BMW x6, dhe kan çmontuar e kanë fshehur në...

Kanë vjedhur BMW x6, dhe kan çmontuar e kanë fshehur në kombi

218
0
SHARE

Policia hungareze pas një kontrolli në kufirin me Rumaninë ka zbuluar një veturë të tipit BMW X6 e cila ka qenë e vjedhur më herët në Itali. Ky lajm nuk do ti kishte ngjallur aq kuriozitet lexuesve po të mos ishte bër e ditur se është gjetur vetura e çmontuar gjithçka në pjesë në kombi.

Makinat që janë të vjedhura në shtetet e huaja rëndë për ti gjetur sepse grupet e krimit organizohen në mënyrë të tilla që menjëherë i zhdukin dhe i coptojnë të cilat transportohen diku larg dhe i zhdukin.
Në atë mënyrë veturat mundë të ndodhen në qytete tjera pranë pronarëve të ri .
392538BMW-X6_2013_800x600_wallpaper_13