Home Aktuale Fitore Fejzullahu: Ja pesë arsyet e zakonshme e dhurimit të luleve(foto)

Fitore Fejzullahu: Ja pesë arsyet e zakonshme e dhurimit të luleve(foto)

198
0
SHARE
  • Fitore Fejzullahu piktore nga Lugina e Preshevë ka numëruar pesë aryeset e zakonshme përse njeërzit çojnë lule.

Ajo në një postim në profilin e saj më facebook  ka thënë se njerëzit çojnë lule  për falënderime, për të kërkuar falje, për të uruar, për shërim të shpejtë dhe për të shprehur simpatinë. /Lugina Press/

 

happy wheels