Home Aktuale Fisnik Ismaili shoqërohet nga Policia, nuk lejohet të hyjë në Kuvend

Fisnik Ismaili shoqërohet nga Policia, nuk lejohet të hyjë në Kuvend

211
0
SHARE

Deputeti i Vetëvendojes Fisnik Ismaili është ndaluar nga Policia e Kosovës, dhe i njëjti po vazhdon të shoqërohet ngaPolicia dhe nuk është lejuar që të futet në sallën e Kuvendit.
Ismaili nuk e ka komentuar këtë./Indeksonline/