Home Aktuale Fejzullahu zgjidhet fituesi i anketës”Lojtari i Muajit”

Fejzullahu zgjidhet fituesi i anketës”Lojtari i Muajit”

161
0
SHARE

Shoqata “Sporti na Bashkon” në bashkëpunim me gazetarët sportiv, kanë përzgjedhur për edicionin e radhës të këtij aktiviteti Arbnor Fejzullahun.
Mbrojtësi i kuq autor edhe i një goli në këtë sezon me fanelën e kuqe, përgjatë muajit Shkurt është vlerësuar si lojtari më i mire i Kategorisë Superiore.
Pas Stevan Raçiç, Kapitenit Alban Hoxha dhe Xhevahir Sukajt , Fejzullahu është lojtari i 4-rt i Partizanit që shpallet fitues i kësaj ankete.