Home Aktuale Enver Mustafi gjen kuletën me franga zvicerane e dorëzon...

Enver Mustafi gjen kuletën me franga zvicerane e dorëzon tek pronari

165
0
SHARE

       Enver   Mustafi  nga  fshati Letovicë komuna e Bujanocit ka thyer kuletën që  kishte gjetur  me një sasi të konsiderueshme të frangave zvicërane dhe dokumentet personale raporton Lugina Press.

Enver   Mustafi   gjatë orvëve të  mëngjesit të sotëm  kishte gjetur  në rrugë  një kuletë   me sasi të konsiderueshme të frangave zvicërane dhe dokumentet personale  që  i kishin  humbur  Burim Alimit nga fshati Nesalcë.

Enveri i kishte kthyer kuletën personit që  i  kishte humbur pa i munguar asgjë duke treguar kshtu një burrëri dhe një  cilësi që duhet ta ketë çdo shqiptar.

Rastin në fjal e ka bërë  të  ditur në  profilin e tij në facebook  drejtori i kompanisë  mediale në Bujanoc”Spektri“./Lugina Press/