Home Aktuale Ekskluzive: Si u mbrojt flamuri kombëtar, sulmet ndaj futbollistëve shqiptarë

Ekskluzive: Si u mbrojt flamuri kombëtar, sulmet ndaj futbollistëve shqiptarë

137
0
SHARE

Pamje nga flamuri kombëtar mbi stadiumin në Beograd dhe sulmet ndaj futbollistëve shqiptarë. (FOTO)

Agjencia e lajmeve Lugina Press ka siguruar fotot nga agjencitë botërore ku shihet mbrojtja e flamurit kombëtar nga futbollistët e kombëtares.

Ndërkohë ekskluzivisht shihen edhe pamjet e sulmeve të tifozëve serb ndaj futbollistëve shqiptarë.

Në sulmet ndaj futbollistëve të kombëtares shqiptare ishin edhe futbollistë serb.

5 6 7 8 9